Merkez Ofis
 • Merkez Ofis
 • İskenderun Bölge
 • Eskişehir Bölge
 • 0 (216) 329 02 29
 • info@koprululojistik.com
 • ÜMRANİYE / İSTANBUL
 • Phone +099 222 1111
 • Mail@Evanto.com
 • KÖPRÜLÜ LOJİSTİK AŞ, LD 32614, UK
 • Phone +098 765 4321
 • Mail@Steelthemes.com
 • KÖPRÜLÜ LOJİSTİK AŞ, Tokyo 32614, Japan

Tam Dolu Yük ( FTL)

Fabrika / Tesis tüm türkiye veya bölgesel Tam dolu yük ( FTL = Full Truck Load) çıkışlarının organize edilmesi ve gerçekleştirilmesi konusunda firmamız etkin hizmetler sunmaktadır. Portföyünde barındırdığı 20 Bin bireysel araç sahipleri ile kurduğu uzun vadeli ve sağlıklı ilişkiler sonucunda ilgili rota için en uygun maliyet ile yükü buluşturup organizasyonu gerçekleştirmektedir. Müşterisinin yük çıkış bölgesinde veya tessinin içinde kendi ofisini ve proje ekibini derhal kuran firmamız, kendisine özel yazılımı ile müşterisinin IT sistemi ile entegrasyonu sağlayıp bilişim sistemlerini en etkin bir şekilde kullanmaktadır

DÖKME YÜK TAŞIMACILIĞI

Firmamız Dökme Yük (Açık Kasa) lojistiğinde Türkiyenin önde gelen firmaları arasındadır. Türkiyenin her bölgesinde tüm yıla yayılan veya sezonsal yüksek hacimli dökme yükleri uzun vadeli kontratlar ile veya dönemsel ihaleler ile proje bazlı taşımaktadır. Firmamız müşterilerine rekabetçi fiyatlar sunabilmek adına tam zamanlı firmamız adına çalışan bireysel nakliyeci ağı iş modeli üzerinden dökme yük taşımacılığını yapmaktadır. Şirketimiz uzun vadeli kontratlar veya dönemsel aldığı her iş için hizmet vereceği lokasyonlarda kendi şubesini açmakta ve kendi personeli ile yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

LİMAN ENTEGRE HİZMETLERİ

Firmamız Türkiyenin her limanında müşterilerinin adına Tahmil, Tahliye, Ara nakliye ve Elleçleme yapabilecek kapasiteye sahiptir. Limanlara yanaşan yüksek tonajlı ve Kargo proje gemilerinizi gecikme cezası riskine girmeden garantili tahmil ve tahliyesini yüksek kalite standartlarında yapma imkan ve kabiliyetine sahiptir. Bünyesinde barındırdığı bireysel araç sürücüleri sayesinde Liman – Tesis – Liman nakliyesinde kesintisiz sevkiyatı sizin adınıza organize eder ve gerçekleştirir. Liman içerisindeki ara nakliyeleri ve dökme yük torbalama, istifleme ve araç yükleme ENTEGRE hizmetini sağlar. Liman ve Liman arkası ENTEGRE lojistik hizmetler konusundaki yetkin iş gücü ve finansal yeterlilik ile Limanlardaki risklerinizi başarı ile yönetir.

KATMA DEĞERLİ LOJİSTİK HİZMETLERİ

Dökme yükten hızlı tüketim mallarına kadar her türlü ürünün paketlenmesi, etiketlenmesi, tartılması, kalite kontrolü, istiflenmesi ve nakliyesi gibi bütünleşik hizmet sunabilen firmamız, Tedarik Zinciri Yönetiminin ihtiyacı olan hizmetleri bir arada sunabilmektedir. ihtiyaç halinde paketleme ve sarf malzeme dahil hizmeti sağlayan firmamız müşterilerine tek kanaldan ihtiyacı olan bütün hizmetleri alma imkanını sunmakta, süreçlerin verimliliğini ve maliyet avantajını elde etmektedir. Katma değerli Hizmetlerimizi gerek müşterimizin tahsis edeceği bir depoda gerekse firmamızın kiralayacağı bir depoda yüksek kalite ve iş güvenliği standartlarında yapmaktadır.